Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Działania Nasz Ursynów BP 2018

Jak co roku czynnie wspieramy ideę Budżetu Partycypacyjnego i służymy wszelką możliwą pomocą w napisaniu projektów, ich promocji oraz informacjami odnośnie obowiązujących procedur.

 

Kolejny rok nasi członkowie i sympatycy, będą autorami projektów, które zgłoszą w tegorocznej edycji BP 2018 - szczegóły w krótce.

 

Naszymi działaniami wspieramy promocję Budżetu Partycypacyjnego aby dotarła do jak największej ilości mieszkańców naszej dzielnicy.

 

Jeśli potrzebujecie informacji odnośnie obecnej edycji BP zapraszamy TUTAJ, lub do kontaktu bezpośredniego z naszymi przedstawicielami w zespole d/s Budżetu Partycypacyjnego

 

Katarzyna Niemyjska - przedstawicielka Klubu Radnych Nasz Ursynów (kontakt)

Piotr Ciara - przedstawiciel Stowarzyszenia Nasz Ursynów (kontakt)

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów zachęca mieszkańców Ursynowa do składania projektów do budżetu partycypacyjnego na 2018 rok.

 

 

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)