Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Krótka ocena roku pracy burmistrza Roberta Kempy

Osobiście jestem rozczarowany rządami Roberta Kempy na Ursynowie.Spodziewałem się, tak jak obiecywał w swoim expose, że ten worek pełen pieniędzy pojawi się w dzielnicy. Robert Kempa chwali się pieniądzmi, które Ursynów otrzymał z miasta na oświatę – wszyscy wiemy, że te środki na edukację pojawiły sie we wszystkich dzielnica z tzw. rozdzielnika. Miasto dostrzegło swoje wieloletnie zaniedbania inwestycyjne w edukacji i rzuciło dzielnicom miliony do szybkiej realizacji. Śmieszne było wystąpienie Tomasza Sieradza na sesji rady dzielnicy, kiedy to wychwalał i dziękował Robertowi Kempie, że to on załatwił te pieniądze a wiemy, że to nie była jego  zasługa.

Robert Kempa skłócił ursynowską oświatę. Jego brak zgody na drugi język obcy dla uczniów pierwszych klas w szkole nr 303 jest niezrozumiały dla wszystkich rodziców, chyba, że tu chodzi o osobiste animozje, ale tak nie powinno być.. Pokazał się jako osoba nieumiejąca rozmawiać z ludźmi. Zauważam że w pełni zdominował zarząd dzielnicy. Sam podejmuje decyzje. Pozostali członkowie zarządu są a jakoby ich nie było. Burmistrz bardziej przypomina naczelnika Hanny Gronkiewicz-Waltz niż prawdziwego gospodarza dzielnicy.

Wypowiedź Piotra Machaja prezesa Stowarzyszenia NASZ URSYNÓW, zastępcy burmistrza w latach 2010-2014 została udzielona dla haloursynow. Szczegółowa ocena pracy obecnego zarządu dzielnicy Ursynów zostanie przedstawiona w styczniu

ROK KEMPY. Opozycja i koalicja oceniają burmistrza! ANKIETA Haloursynow.pl 

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)