Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Pomoc dla Pani Marii z ul. Kulczyńskiego

PROSIMY O POMOC DLA PANI MARII Z UL. KULCZYŃSKIEGO

 

Pani Maria z bloku przy ul. Kulczyńskiego 5, straciła wszystko, cały dorobek życia, w pożarze, który doszczętnie strawił jej mieszkanie. Od początku wspieramy Panią Marię nie tylko ciepłym słowem ale również czynami.

 

W tej chwili ruszyła zbiórka pieniędzy uruchomiona przez sąsiadów, gdzie poprzez portal https://pomagam.pl/bewafxug można wpłacić symboliczną kwotę na miarę swoich możliwości.

 

Życzliwi sąsiedzi czynnie wsparli Panią Marię, która jest w tej chwili w bardzo słabym stanie psychicznym, a prawdziwe problemy zaczęły się dopiero teraz. Aby móc cokolwiek zrobić w mieszkaniu, zmuszona jest wynająć specjalistyczną firmę w celu uprzątnięcia i utylizacji pogorzeliska. Kwota za taką usługę, kształtuje się na poziomie 30 tys złotych, których Pani Maria nie posiada. Dlatego przyłączamy się do akcji zbiórki pieniędzy, aby w miarę możliwości wspomóc Panią Marię w tym ciężkim okresie.

 

Bardzo prosimy dołączcie się - każda złotówka się liczy i jest na wagę złota.

 

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)