Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

wiosenne malowanie płotów

Wiosenne malowanie ursynowskich płotów

 

Drodzy Sąsiedzi

Jako Stowarzyszenie mieszkańców Nasz Ursynów chcielibyśmy, aby nasza dzielnica wyglądała pięknie, było dużo zieleni, kolorowych placów zabaw, parków miejskich a nasze podwórka wyglądały czysto i schludnie.

Ważne jest dla nas, aby każdy mieszkaniec Ursynowa czuł się tutaj bezpiecznie i komfortowo.
W takich okolicznościach łatwiej jest utrzymywać stosunki między sąsiedzkie i integrować się z innymi mieszkańcami przy okazji wspólnych spotkań.

W ramach naszej akcji „Chodź pomaluj ich świat na żółto lub na....“, chcielibyśmy nieść uśmiech osobom, które potrzebują pomocy w realizacji pewnych działań.

Pomyśleliśmy, że są wśród nas osoby starsze, samotne, niedołężne, które mieszkają w domach jednorodzinnych na terenie Ursynowa i których nie stać na odnowienie ogrodzenia swojej posesji.
Dlatego chcielibyśmy w ramach pomocy sąsiedzkiej pomóc takim osobom, aby ich ogrodzenie nabrało nowego blasku i aby taka drobna rzecz, przyniosła więcej uśmiechu w trudach dnia codziennego.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wskazanie takich posesji, których ogrodzenie wymaga odmalowania, a ich właściciele nie są w stanie tego wykonać własnymi siłami.

W ramach naszej akcji malowania sąsiedzkich płotów będziemy chcieli zmobilizować mieszkańców Ursynowa do wspólnego bezinteresowanego działania.

Zaprosimy chętnych do zbiórki w określonym miejscu i wspólnie pomalujemy wskazane ogrodzenie, a na zakończenie pracy, przy ognisku razem upieczemy kiełbaski i zintegrujemy się w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

W ramach współpracy z lokalnymi hurtowniami budowlanymi zapewniamy wszystkie niezbędne rzeczy do wykonania tego sczytanego zadania: farby, pędzle, rękawiczki, fartuchy, tak więc pozostaje tylko odrobina dobrej woli i trochę wolnego czasu, aby na twarzach naszych sąsiadów pojawił się niewymuszony uśmiech.

Aby rozpocząć naszą akcję niesienia dobrego uczynku, prosimy o wskazanie posesji, które wg Was wymagają odmalowania w ramach tej inicjatywy.


Wszystko, co robimy jest bezinteresowane i całkowicie bezpłatne.

 

Zapraszamy do wspólnych działań i współpracy przy organizacji tego typu akcji.

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)