Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Nowy zarząd Stowarzyszenia NASZ URSYNÓW

Nowy zarząd pokieruje pracami Stowarzyszenia NASZ URSYNÓW.

W poniedziałek odbył się Walny Zjazd Stowarzyszenia, na którym wybrano nowe władze. Prezesem Stowarzyszenia pozostał Piotr Machaj, a na jego zastępców wybrano Piotra Guziała oraz Piotra Skubiszewskiego. Skład zarządu uzupełnili: Aneta Chodorowska-Ignasiewicz, Daniel Głowacz, Piotr Ciara i Jarosław Płaskociński.

Zjazd podsumował dotychczasowe działania Stowarzyszenia oraz omówiono działania na przyszłość. Zadaniem nowego zarządu będzie w najbliższym czasie m.in. przygotowanie nowej strategii działania Stowarzyszenia, tak aby mogło ono najskuteczniej reprezentować mieszkańców naszej dzielnicy. 

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)