Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

przedszkole na ul. tanecznej - wyłożenie planu

W dniach 12-18 grudnia 2016 w siedzibie Urzędu m.st. Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 77/79 zostanie wyłożony plan zagospodarowania przestrzennego dla nieruchomości położonej przy ul. Tanecznej 74.
Następnie w dniu 9 stycznia 2017, odbędzie się dyskusja publiczna na temat przyjętych zmian, również w siedzibie Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Marszałkowskiej.

Zapraszamy do czynnego udziału w tym etapie tworzenia mikroplanu dla tej nieruchomości.

Szkoda, że takie spotkania nie odbywają się w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów, co zapewne przyczyniłoby się do większej frekwencji zainteresowanych.

Robert Kempa, apelujemy, aby na przyszłość, takie czynności odbywały się w Naszym Urzędzie Dzielnicy, co pozwoli uczestniczyć większej ilości osób, np.: starszych, niepełnosprawnych, etc..

 

http://bip.warszawa.pl/…/plany_…/mpzp_Taneczna_wylozenie.htm

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)