Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Rusza budowa Pow - kolejne informacje (z bazarkiem w tle)

RUSZA BUDOWA POW w STYCZNIU 2017 (z bazarkiem w tle)

 

Jest kolejny materiał dotyczący rozpoczęcia robót w okolicy ronda KEN/ul. Płaskowickiej. Deklaracje przedstawiciela wykonawcy, firmy Astaldi jasno mówią o okresowych utrudnieniach na

Płaskowickiej i ulicach poprzecznych, ale jak deklaruje rzecznik Astaldi, wszystkie drogi będą przejezdne.
Słuszne są obawy mieszkańców, w kwestii utrudnień, jakie się pojawią na Ursynowie, ale jesteśmy pewni, że uda nam się przetrwać ten ciężki okres związany z budową.
Po raz kolejny przy okazji budowy POW pojawia się sprawa przeniesienia "Bazarku na dołku" do nowej lokalizacji.
Jak na razie lokalizacja ta nie jest znana, a z powodu upływu

czasu coraz mniej realna staje się szansa przeniesienia bazarku do nowej przemyślanej lokalizacji, z której zadowoleni będą zarówno mieszkańcy, jak i kupcy.
Proponowana lokalizacja przeniesienia bazarku na sąsiednią ul. Polaka, spotyka się z bardzo dużym niezadowoleniem mieszkańców z okolicznych bloków (ul. Polaka), których od dłuższego czasu wspieramy w działaniach uniemożliwiających przeniesienie bazarku właśnie w to miejsce.
W ostatnim czasie, o czym wcześniej pisaliśmy, Samorządowe Kolegium Odwoławcze, uchyliło decyzję o warunkach zabudowy, dla lokalizacji nowego bazarku przy ul. Polaka.
Sytuacja ta bardzo komplikuje i znacznie wydłuża proces inwestycyjny, a jak wiadomo kupcy, mają czas do końca czerwca tego roku, aby opuścić dotychczasowe miejsce "Na Dołku".
Mimo wszystko mamy nadzieję, że w tej poniekąd podbramkowej sytuacji, kupcy znajdą rozwiązanie tego problemu i mieszkańcy będą mieli okazje nadal robić zakupy na bazarku, do którego tak bardzo się przyzwyczaili.

 

 

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)