Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

SPÓR O "WIOLINOWY PASAŻ"

SPÓR O "WIOLINOWY PASAŻ"

 

 

Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego kolejnej inwestycji, która antagonizuje mieszkańców Ursynowa z powodu swoich rozmiarów i wątpliwości związanych z zabudową kolejnych terenów zielonych.

Historia inwestycji, a przynajmniej jej planów, ponieważ dotychczas nie ma wydanego pozwolenia na budowę, ciągnie się od 2007 roku.

W ostatnim czasie nastąpiło kilka wydarzeń, które dają do myślenia o prawidłowościach przy realizacji tej inwestycji, a tym samym wzbudziło niepokój mieszkańców.

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat, którego autorem jest Ewa Cygańska, a który został opublikowany w najnowszym numerze PASSA Tygodnik sąsiadówi.

 

Artykuł dostępny na naszej stronie:
http://www.naszursynow.org/naszym-zdaniem,spor-o-wiolinowy-…

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)