Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM - finał akcji

TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM

 

 

 

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów, wspólnie z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 17 PSP w Warszawie zorganizowało akcję zbiórki pluszowych misi w ramach ogólnopolskiej akcji, pt: "Twój Miś może zostać RATOWNIKIEM".

 

Dnia 22 stycznia 2017 roku, przy współpracy ursynowską jednostką Straży Pożarnej, udało nam się zebrać kilkaset pluszaków, które w przyszłości, trafią do dzieci poszkodowanych w pożarach, wypadkach drogowych lub innych tragicznych wydarzeniach.

 

Wszystkim mieszkańcom Ursynowa, którzy dołączyli się do tej akcji - bardzo dziękujemy.

Śmiało, możemy stwierdzić, że akcja ta zakończyła się pełnym sukcesem, a maluchy które odwiedziły Jednostkę Straży przy ul. Płaskowickiej, beż żadnego żalu oddawały swoje ukochane pluszaki.

 

Zapraszamy na kolejne inicjatywy, o których będziemy informować, a tymczasem proponujemy obejrzeć galerię zdjęć z tego wydarzenia

 

 

 

 
Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)