Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

upiększamy ursynów - podpisz petycje

WSPÓLNIE UPIĘKSZAMY URSYNÓW

Szanowni Mieszkańcy Ursynowa

Otrzymujemy bardzo dużo sygnałów od Was, w sprawach wydawałoby się prostych i nieskomplikowanych, które jednak są przez Was postrzegane jako istotne.

Mamy dla propozycje wspólnej akcji pt. „Upiększamy Ursynów.

Akcja ma na celu podjęcie konkretnych działań, mających na celu poprawę estetyki terenów, z Waszego bezpośredniego sąsiedztwa.

Jako Stowarzyszenie Nasz Ursynów, chcielibyśmy poznać Wasze zdanie w sprawie potrzeb i wskazania miejsc, które wymagają interwencji oraz działania w celu poprawy estetyki najbliższego otoczenia.

Naszą akcję podzieliliśmy na kilka oddzielnych działań:

 
       

Prosimy Was o wskazanie nam miejsc na Ursynowie, w których uważacie, że powinny stanąć dodatkowe ławki, kosze na śmieci, nowe kolorowe nasadzenia, albo powinny zostać wysprzątane trawniki z psich klocków.

Każde z tych działań, posiada swój indywidualny formularz zgłoszeniowy, w którym możecie Państwo szybko i łatwo wskazać lokalizację miejsca/miejsc wymagających naszego wspólnego działania.

Ponadto w celu wsparcia naszych działań, aby przeszedł z etapu pomysłu upiększenia naszej dzielnicy do etapu realizacji, prosimy o podpisanie petycji w tej sprawie.

Każde działanie, posiada swój indywidualny formularz i swoją własną petycję.

Uważamy, że głos mieszkańców korzystających na co dzień z uroków naszej dzielnicy, jest podstawowy do ustalenia miejsc, gdzie takie działania powinny być podjęte.

To WY, mieszkańcy naszej dzielnicy, najlepiej wiecie, gdzie brakuje koszy na śmieci, ławek do odpoczynku, czy też kolorowych nasadzeń umilających codzienne życie.

Bardzo dziękujemy za wspomaganie naszych działań na rzecz mieszkańców Ursynowa.
Zapraszamy do wsparcia tych działań, poprzez podpisanie petycji i wskazanie miejsc, które wg Was potrzebują zaproponowanych rozwiązań.

My zobowiązujemy sie do podjęcia działań, aby ten pomysł został wdrożony jak najszybciej. Petycje z Waszymi podpisami oraz wykaz miejsc przez Was wskazanych, przekażemy władzom Dzielnicy aby poczyniły kroki w celu ich realizacji.

Zapraszamy do współpracy, zarówno przy tym projekcie, jak również przy innych, które obecnie realizujemy. Jeśli macie własne pomysły to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)