Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

wymiana ciepła - akcja pomocy osobom potrzebującym

AKCJA "WYMIANA CIEPŁA" NA URSYNOWIE

 

 

W dniu 18 stycznia 2017, złożyliśmy zapytanie odnośnie możliwości przyłączenia się naszej Dzielnicy do akcji pt. "Wymiana ciepła".

 

Akcja polega na udostępnieniu w miejscu publicznym i ogólnodostępnym wieszaka, gdzie każdy mógłby zostawić zbędną odzież dla potrzebujących.

 

Wieszak oraz miejsce na pozostawienie drobniejszych elemetów garderoby musi być zadaszone/osłonięte (idealnie nadaje się do tego podcień przed wejściem do Urzędu od strony parkingu), aby pozostawione ubrania nie były narażone na działanie czynników atmosferycznych.

 

Cała akcja opiera się na zaufaniu społecznym, wieszaki są dostępne całą dobę i nikt ich nie pilnuje.
W akcję zaangażowała się warszawska dzielnica Wola, oraz inne miasta w Polsce m.in. Kraków, Łódź.

 

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie ? Czy taka akcja może spotkać się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Ursynowa i zaangażują się Oni bezinteresowanie w takie działanie ?

 

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź Burmistrza Roberta Kempa w tej sprawie, licząc, ze pozytywnie rozpatrzy naszą prośbę i niebawem taki wieszak zostanie ustawiony przed wejściem do Urzędu Dzielnicy Ursynów.

 

 

 

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)