Newsletter

Zapisz się do naszego Newsletter'a!

Z życia Naszego Ursynowa

W dniu 11-12-2106 roku Panowie Piotr Skubiszewski, Paweł Lenarczyk oraz Leszek Lenarczyk złożyli rezygnację z członkostwa w Stowarzyszeniu Nasz Ursynów.
Jednocześnie Pan Piotr Skubiszewski złożył rezygnację z funkcji Wiceprezesa Stowarzyszenia.
Pan Radny Paweł Lenarczyk złożył rezygnację z funkcji Przewodniczącego Klubu Radnych Naszego Ursynowa w Radzie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy oraz złożył oświadczenie dotyczące opuszczenia Klubu Radnych.
Pan Radny Leszek Lenarczyk złożył oświadczenie dotyczące opuszczenia Klubu Radnych Naszego Ursynowa w Radzie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.
W tym miejscu dziękujemy Panom za pracę na rzecz Stowarzyszenia i życzymy dalszych sukcesów w działalności na rzecz mieszkańców Ursynowa. 
Obie strony zadeklarowały chęć dalszej współpracy przy projektach leżących w interesie dzielnicy i mieszkańców Ursynowa.

Informujemy, że obowiązki Przewodniczącej Klubu Radnych Naszego Ursynowa przejęła Pani Radna Ewa Cygańska.

Powrót do listy

Kontakt


 

Jesteśmy Inicjatywą Mieszkańców. Nie Jesteśmy Partią Polityczną!

 

Nie jesteśmy czerwoni, czarni czy zieloni. Jesteśmy grupą ludzi, którzy mieszkają i żyją na Naszym Ursynowie od lat. Każdy z nas ma swoje poglądy na rzeczywistość. Jednak łączy nas to, że lokalnie najważniejszy jest dla nas Ursynów. Nasz dom. Nasze miasto. 

 

Wśród nas są zarówno autentyczni liderzy ursynowskiej wspólnoty: radni, spółdzielcy, dziennikarze, ludzie kultury i sportu, przedsiębiorcy, społecznicy ale także zwykli ludzie. Młodzi i starsi, bogatsi i biedniejsi, partyjni i bezpartyjni.

 

Jednym słowem chcemy chronić (stąd tarcza w naszym logo) Ursynowian przed upolitycznieniem samorządu, niekompetencją niektórych urzędników czy oddaniem władzy ludziom, którzy nawet nie mieszkają w naszej dzielnicy. Po prostu nasi sąsiedzi Ursynowianie. 

 

Masz ciekawe pomysły na rozwiązania problemów Ursynowa?

 

Masz ciekawe pomysły na realizację projektów, które uatrakcyjnią naszą dzielnicę?

 

Dostrzegasz problem wymagający interwencji?

 

Chciałbyś dołączyć do stowarzyszenia Nasz Ursynów?

 

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio do nas

 

e-mail: kontakt@NaszUrsynow.org

 

Stowarzyszenie Nasz Ursynów

Al. KEN 48 lok. 48

02-797 Warszawa

NIP: 9512301560

REGON: 142203931

KRS: 0000104660

tel: +48 22 213 90 69

 

Statut Stowarzyszenia Nasz Ursynów (pobierz tutaj)